banner
Gündem

Sevinçler paylaşınca artar, acılar ve hüzünler paylaşınca hafifler

AK PARTİLİ KADINLAR, AKSARAY’DA MİSAFİR EDİLEN DEPREMZEDE AİLELERİ UNUTMADI AK Parti Aksaray Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat teşkilat üyeleri ile birlikte 6 Şubat Depremlerinin 1. yıl dönümü vesilesiyle Aksaray’da misafir..

Sevinçler paylaşınca artar, acılar ve hüzünler paylaşınca hafifler
banner

AK PARTİLİ KADINLAR, AKSARAY’DA MİSAFİR EDİLEN DEPREMZEDE AİLELERİ UNUTMADI

AK Parti Aksaray Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat teşkilat üyeleri ile birlikte 6 Şubat Depremlerinin 1. yıl dönümü vesilesiyle Aksaray’da misafir edilen aileleri ziyaret etti.

Asrın felaketi olarak nitelendirilen ve 11 ili etkileyen deprem felaketinin ardından Aksaray’a gelen depremzede aileleri eş zamanlı olarak ziyaret ettiklerini belirten Polat, “Bizler için 6 Şubat depremleri sadece hatırlayıp unutulan bir gün değil. Biz AK aile olarak kendileri ile sürekli iletişim halindeyiz. Hepimizin kahrolduğu Kahramanmaraş depreminin seneyi devriyesi nedeni ile ailelerimizin yanında olmak istedik. Biz biliyoruz ki sevinçler paylaşınca artar, acılar, hüzünler paylaşınca hafifler. Tarifi imkansız hadisenin ailelerimizin gönlünde bıraktığı acıyı bir nebze olsun hafiflete biliyorsak ne mutlu bize. Şehrimize gelen depremzede misafirlerimizin ilk günden itibaren yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Böylesi bir felaketin ne ülkemizde ne de dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası