Esnaf

‘Siyah seçimlerinden kurtulduk’

Kadın çantası, valiz, cüzdan, spor ve sırt çantası alışverişlerinde farklı markaların çeşitli alternatiflerini bir araya getiren Kültür Parksite AVM içerisinde yer alan Polo Club&Elizabeth çanta sektöründe en çok tercih edilen adreslerden..

‘Siyah seçimlerinden kurtulduk’
banner

Kadın çantası, valiz, cüzdan, spor ve sırt çantası alışverişlerinde farklı markaların çeşitli alternatiflerini bir araya getiren Kültür Parksite AVM içerisinde yer alan Polo Club&Elizabeth çanta sektöründe en çok tercih edilen adreslerden biri arasında yer alıyor.

‘BİZİM İÇİN ÖNCELİK MÜŞTERİLERİMİZİ KALİTELİ ÜRÜNLERLE BULUŞTURMAK’

AVM içerisinde 10 senedir çanta sektöründe hizmet verdiklerini dile getiren Sultan Güne, “İşletmemizde çanta, cüzdan ve aksesuar satışı yapmaktayız. Bu sezon artık müşterilerimiz daha canlı renklere yöneldiler artık eskisi gibi değil siyah renklerden çok şükür kurtulduk. Daha canlı daha gündem renkler tercih ediliyor. Biraz da kadınlar çantalarını kıyafetlerine göre kombinledikleri için yaz aylarında da bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum. Ürün yelpazemiz oldukça geniş farklı tarzlara hitap eden ürünler bulundurmaya çalışıyoruz.Bizim için öncelik müşterilerimizi kaliteli ürünlerle buluşturmak. Müşterilerimizle bu yüzden bir sorun yaşamıyoruz. Önce bir kadın olarak bu çantaları kendim kullanabilir miyim, insanlar çanta da ne ister,bunlar bizim için çok önemli” diye konuştu.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL YÜZDE 50 İNDİRİM

Anneler günü için en çok tercih edilen ürünlerden biri olan çantada yüzde 50 indirim kampanyası başlattıklarını duyuran Güne, “Fiyatlarımız biraz yüksek ürünlerimizin tamamı orijinal olduğu için fakat sağlamlık konusunda verilen her kuruşu sonuna kadar hak eden ürünlerimiz var. İndirimli gruplarımız var seçili ürünlerde yüzde 50 indirim var anneler gününe özel. Fiyatlarımız markalar özelinde güzel İç Anadolu bölgesinde olduğumuz için diğer bölgelerde fiyatlar biraz daha yüksek fakat yüzde 50 indirim grubu çoğu müşterimize hitap ediyor” dedi. Foto-Haber: Kamil İPEKLİ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası