Gündem

Sokak hayvanlarına uzman bakım

Aksaray Belediyesi Rehabilitasyon Merkezi yaklaşan kış ayları öncesinde sokak hayvanlarının bakımını ve kontrollerini gerçekleştiriyor. Uzman veterinerler ve bakıcılarla sokak hayvanlarının bakımı yapılıyor. Aksaray Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sokakta..

Sokak hayvanlarına uzman bakım
banner

Aksaray Belediyesi Rehabilitasyon Merkezi yaklaşan kış ayları öncesinde sokak hayvanlarının bakımını ve kontrollerini gerçekleştiriyor. Uzman veterinerler ve bakıcılarla sokak hayvanlarının bakımı yapılıyor. Aksaray Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sokakta yaşayan canlılar hayvan barınağına getiriliyor. Burada hayvanların beslenme barınma gibi temel ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca sokaklardan toplanan hayvanların veterinerler kontrolünde gerekli bakımları ve kontrolleri yapıldıktan sonra sahiplenmek isteyen vatandaşlara sahiplendirme işlemleri yapılıyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası