Gündem

Sokaklar sanatla buluşuyor

Aksaray Belediyesi, cadde ve sokakları rengarenk resimlerle süslüyor. Şehrin her noktasındaki boş duvarlar, trafo binaları ve elektrik panoları birbirinden renkli görsellerle değerlendiriliyor. Ekipler şehre estetik güzellikler kazandırmak amacıyla çim çit..

Sokaklar sanatla buluşuyor
banner

Aksaray Belediyesi, cadde ve sokakları rengarenk resimlerle süslüyor. Şehrin her noktasındaki boş duvarlar, trafo binaları ve elektrik panoları birbirinden renkli görsellerle değerlendiriliyor.

Ekipler şehre estetik güzellikler kazandırmak amacıyla çim çit giydirmeleri, led aydınlatmalar ve dekoratif trafik ışıkları gibi çalışmalar yapıyor.

Sokakların sanatla buluştuğu bu çalışmada milli, manevi, tarihi değerlerimiz ile doğa resimleri kullanılıyor. Bu figürlerin yanı sıra Hasan Dağı, Ihlara Vadisi, Selime Katedrali, Tuz Gölü flamingoları ile malaklı köpeği gibi Aksaray’ın ismi ile özdeşleşmiş figürlerde şehrin sokaklarına resmediliyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehrin sokaklarında, caddelerinde ve alt geçitlerinde yapılan çalışmaların şehre renk kattığını ifade etti. (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası