banner
Gündem

Solo resim sergisi açıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Şube Müdürü Mehmet Şirin Atlı ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında İl Müdürü Metin Alpaslan, okul müdüründen eğitim-öğretim ile ilgili..

Solo resim sergisi açıldı
banner

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Şube Müdürü Mehmet Şirin Atlı ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında İl Müdürü Metin Alpaslan, okul müdüründen eğitim-öğretim ile ilgili yürütülen faaliyetler ve projeler hakkında bilgi aldı. Alpaslan, 6. sınıf öğrencilerinden Sudem Nisa Güzeladlı isimli öğrencinin solo resim sergisinin açılışını yaparak öğrenciye eğitim-öğretim ve sanat alanında başarılarının devamını diledi.

Okulunun idarecileriyle görüşen Alpaslan, burada bulunan 5. ve 6. sınıf öğrencileriyle bir süre sohbet ettikten sonra öğretmenler odasında öğretmenler ile istişarelerde bulundu. Daha sonra öğretmenlere ve kurum idaresine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Alpaslan, okuldan ayrıldı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası