banner
Genel

Son hacı kafilesi dualarla uğurlandı

Aksaray’daki son hac kafilesi dualarla uğurlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı Hac Organizasyonuyla Aksaray’dan kutsal topraklara gidecek olan son kafiledeki 48 hacı adayı için Cemaleddin Aksaray-î Camii önünde uğurlama merasimi düzenlendi. İl..

Son hacı kafilesi dualarla uğurlandı
banner

Aksaray’daki son hac kafilesi dualarla uğurlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı Hac Organizasyonuyla Aksaray’dan kutsal topraklara gidecek olan son kafiledeki 48 hacı adayı için Cemaleddin Aksaray-î Camii önünde uğurlama merasimi düzenlendi.
İl Müftü Yardımcısı Mahmut Çelikoğlu’nun Kur’an-ı Kerim Tilaveti yaptı. İl Müftüsü Veysel Işıldar ise hacı adaylarını tebrik ederek yapacakları haccın hayırlı ve makbul olması, sağ salim gidip gelmeleri için dua etti. Duanın ardından hacı adayları, sevinç ve hüznün bir arada olduğu duygu dolu anlar yaşayarak yakınları ile vedalaşıp havaalanına doğru yola çıktılar. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası