Gündem

Son rötuşlar yapılıyor

DİNÇER; “ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ ÖZEL KARDEŞLERİMİZE HAYIRLI OLSUN” Aksaray Belediyesi tarafından engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ projesi çok yakında kapılarını açıyor. Merkez, özel gereksinimli bireyler ve..

Son rötuşlar yapılıyor
banner

DİNÇER; “ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ ÖZEL KARDEŞLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Aksaray Belediyesi tarafından engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan ‘Engelsiz Yaşam Merkezi’ projesi çok yakında kapılarını açıyor. Merkez, özel gereksinimli bireyler ve aileleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

İnşaatı tamamlanan ve peyzaj düzenlemesi ile çevre ışıklandırılması işleri devam eden kısa süre içerisinde açılışa hazır hale gelecek.

Merkezin kapılarını açmasının ardından, hayatın engelli bireyler için çok daha kolaylaşacağını söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Göreve geldiğimiz günden bu yana engelli kardeşlerimizin taleplerini isteklerini asla göz ardı etmedik.İnşallah Engelli kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştıracak çok yönlü merkezimizi tamamlamak üzereyiz. Hem tüm engelli derneklerimizi bir çatı altında toplayacak hem de bireysel anlamda engelli hemşerilerimize büyük katkı sağlayacak merkezimiz engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek modern bir donanıma sahip olacak.Proje tamamlandığında, Aksaray’da yaşayan engelli vatandaşlarımız ve onların aileleri için hayat inşallah daha da kolaylaşacak. Bizim hedefimiz engelsiz bir Aksaray inşa etmek” dedi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası