banner
Gündem

Sosyal Bilimler MYO’da  ayın öğrencisi uygulaması

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda ‘Ayın Öğrencisi’ uygulaması başlatıldı.  Öğrenciler her ay başarı, okul etkinliklerine sundukları katkı, saygı ve gösterdikleri olumlu davranışlara göre değerlendirmeye tabi tutuluyor. Nezaket 101,..

Sosyal Bilimler MYO’da  ayın öğrencisi uygulaması
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda ‘Ayın Öğrencisi’ uygulaması başlatıldı.  Öğrenciler her ay başarı, okul etkinliklerine sundukları katkı, saygı ve gösterdikleri olumlu davranışlara göre değerlendirmeye tabi tutuluyor.

Nezaket 101, Gönüllülük ve Kitapsever kategorilerinde değerlendirilen 3 öğrenci ‘Ayın Öğrencisi’ olarak seçiliyor.

Seçilen öğrenciler okulun web sayfasından ilan ediliyor.

Uygulamada, öğrencileri onurlandırmak, okul hayatlarındaki motivasyonlarını artırmak, tüm öğrencileri ahlaklı,  terbiyeli ve saygılı olmaya teşvik etmek, sosyal faaliyetlere katılımlarını sağlamak ve akademik başarıyı artırmak amaçlanıyor.

Bu kapsamda yapılan değerlendirmeler sonucunda Nezaket 101 kategorisinde Hukuk Bölümü Adalet Programı öğrencisi Deniz İnce,  Gönüllülük kategorisinde Hukuk Bölümü Adalet Programı öğrencisi Şuayip Can Yurdakul, Kitapsever kategorisinde Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Özel Güvenlik programı öğrencisi Furkan Çiçek ‘Ayın Öğrencisi’ seçildi. Oğuzhan DEMİRAY

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası