Gündem

Sosyal mağaza kapılarını depremzedelere açtı

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerden etkilenen ve Aksaray’daki Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ile evlerde misafir edilen depremzedelerin ihtiyaçları Aksaray Belediyesi bünyesinde oluşturulan ‘Sosyal Mağaza’dan karşılanıyor. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer,..

Sosyal mağaza kapılarını depremzedelere açtı
banner

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerden etkilenen ve Aksaray’daki Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ile evlerde misafir edilen depremzedelerin ihtiyaçları Aksaray Belediyesi bünyesinde oluşturulan ‘Sosyal Mağaza’dan karşılanıyor.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, mağazayı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. İhtiyaçları en iyi şekilde karşılamaya çalıştıklarını kaydeden Dinçer, “Şehrimizde 10 bin depremzedemizi misafir ediyoruz.  Mağazamız 7’den 70’e bütün yaş gruplarının ihtiyacı karşılayacak. Çok büyük bir afet yaşadık. Gereken her adımı atmaya çalışıyoruz. Belediye olarak yardım kampanyalarının yanı sıra mağazamızın kapılarını vatandaşlarımıza sonuna kadar açtık. Yurtlarda veya evlerde kalan vatandaşlarımızı buraya getirip kendilerine uygun kıyafetleri temin ediyoruz. Bizlere destek veren ve her koşulda yanımızda olan Aksaray halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu. Foto-Haber: Şeyda COŞAR

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL