banner
Gündem

Südemen; ‘İyilik iyileştirir, dünyamızı iyilik kurtaracak’

Aksaray Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından gerçekleştirilen İletişim Buluşmaları’nın yirmi dördüncüsüne Uzm. Psk. Dan. Merve Südemen konuk oldu. ‘Gençlik ve Bağımlılık’ başlıklı etkinlikte Südemen, bağımlılığın türlerini, çeşitlerini ve zararlarını gençlerle paylaştı. Gençlerin bağımlılığını bırakabilmesi..

Südemen; ‘İyilik iyileştirir, dünyamızı iyilik kurtaracak’
banner

Aksaray Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından gerçekleştirilen İletişim Buluşmaları’nın yirmi dördüncüsüne Uzm. Psk. Dan. Merve Südemen konuk oldu. ‘Gençlik ve Bağımlılık’ başlıklı etkinlikte Südemen, bağımlılığın türlerini, çeşitlerini ve zararlarını gençlerle paylaştı.

Gençlerin bağımlılığını bırakabilmesi için önerilerde bulunan ve bu önerilerin detayları hakkında bilgi veren Südemen, ayrıca, interneti bilinçli kullanmanın önemine dikkat çekerek gençlerin interneti insanlığın yararına kullanmaları için tavsiyelerde bulundu.

Südemen, gençlerin yardım almaktan korkmamasının gerektiğini berlirterek, bağımlılıkta profesyonel yardım almanın önemini vurguladı. Konuyla ilgili Südemen, “Bir de yapılan hatalardan birisi var; Arkadaşıma yardım edeyim derken kendisi de bu konuda bağımlı olabiliyor. Lütfen eğer boyunuzu aştığını düşündüğünüz mevzular olursa yardım almaktan bu konuda çekinmeyin” dedi.

Etkinliğin son bölümünde Südemen, film ve kitap tavsiyeleri verdi. Ardından üniversiteli gençlere, üniversite hayatlarını çok güzel geçirmelerini hem akademik olarak hem de kişisel olarak değerlendirmeleri gerektiğini ve bu süreçte iyilik yapmayı unutmamalarını önerdi. Südemen sözlerini, “İyilik iyileştirir. Dünyamızı iyilik kurtaracak” diyerek noktaladı.

Etkinlik, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nezahat Altuntaş Duman’ın katılımları ve katkılarından dolayı Uzm. Psk. Dan. Merve Südemen’e teşekkür belgesi takdim etmesi ile sona erdi. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası