Gündem

Sünnet için kayıtlar 25 Nisan’da bitiyor

Aksaray Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen sünnet şöleni kayıtları 15 Nisan tarihinde başlamıştı. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelerin yoğun ilgi gösterdiği şölen için 500’ün üzerinde başvuru sahibi müracaatta bulundu. Bu..

Sünnet için kayıtlar 25 Nisan’da bitiyor
banner

Aksaray Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen sünnet şöleni kayıtları 15 Nisan tarihinde başlamıştı. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelerin yoğun ilgi gösterdiği şölen için 500’ün üzerinde başvuru sahibi müracaatta bulundu. Bu yıl yapılacak toplu sünnet etkinliğinde 6 aylık ve üzeri erkek çocuklar ücretsiz sünnet olabiliyor. Kayıt için son başvuru tarihi 25 Nisan olduğu bildirildi.

Aksaray Belediyesi ev sahipliğinde yapılacak sünnet şöleninde bu yılda çocuklara özel farklı ve eğlence dolu aktiviteler gerçekleşecek. Çocuklar için kurulacak oyun alanında kortej geçişi ile birlikte palyaço, yüz boyama ve mehteran takımı gösteri yapacak.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, her yıl olduğu gibi bu yıl da sünnet şöleni düzenleneceğini ifade ederek “Şehrimizde geleneksel hale getirdiğimiz sünnet şölenine bu yılda ev sahipliği yapmaya hazırlanıyoruz. Sünnet olan çocuklarımıza sürpriz hediyelerimiz olacak. Aksaray Belediyesi olarak çocuklarını sünnet ettiren ailelerin mutluluğuna ortak olacağız” dedi.

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; sünnet şöleni için başvurularda yoğunluk yaşandığını ve müracaatta bulunmak isteyenlerin 25 Nisan tarihinden önce kayıt yaptırmaları gerektiği bildirdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası