Gündem

Sütaş’a ‘sürdürülebilir iş ödülü’

Sürdürülebilirlik alanındaki en prestijli ödüllerden olan ve ‘Sürdürülebilirlik Akademisi’ tarafından bu yıl 10’uncu kez verilen ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’nin kazananları törenle açıklandı. Aksaray’da faaliyet gösteren Sütaş, ‘tedarik zinciri yönetimi’ kategorisinde ‘Sürdürülebilir..

Sütaş’a ‘sürdürülebilir iş ödülü’
banner

Sürdürülebilirlik alanındaki en prestijli ödüllerden olan ve ‘Sürdürülebilirlik Akademisi’ tarafından bu yıl 10’uncu kez verilen ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’nin kazananları törenle açıklandı. Aksaray’da faaliyet gösteren Sütaş, ‘tedarik zinciri yönetimi’ kategorisinde ‘Sürdürülebilir İş Ödülü’ne layık görüldü.

Ekonomik, sosyal ve çevresel konularda başarılı sürdürülebilir iş modellerini ödüllendirmeyi ve geniş kitlelerle paylaşmayı hedefleyen Sürdürülebilir İş Ödülleri töreni, 17 Ekim Salı akşamı İstanbul’da yapıldı. Törende; enerji, atık, su ve tedarik zinciri yönetiminden sürdürülebilirlik inovasyonuna, kadının güçlendirilmesinden dayanıklı toplum gelişimine kadar uzanan 16 ayrı kategoride ödül verildi.

 ‘ÇİFTLİKTEN SOFRALARA İŞ MODELİ

 TEDARİK GÜVENCESİ SAĞLIYOR’

“Çiftlikten Sofralara” iş modelinin ödüle layık görülmesinden büyük gurur duyduklarını belirten Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı Duygu Yılmaz, “Bu iş modeli ile faaliyet gösteren dört entegre tesisimizle Türkiye’nin dört bir yanındayız. İneklerin beslendiği yemden, sofralara ulaşan süt ve süt ürünlerine kadar olan tüm süreci, tam bir tedarik zinciri entegrasyonu ile yönetmemize imkân veren “Çiftlikten Sofralara” iş modelimizle çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik ve döngüselliği esas alan bu model, aynı zamanda tüketicilerimizin doğallık ve güvenilir gıda beklentilerini de en iyi şekilde karşılamamıza olanak sağlıyor” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası