banner
Gündem

Tarım ve hayvancılık adına yapılacak çalışmalar konuşuldu

DİNÇER; ‘’ŞEHRİN TÜM PAYDAŞLARI İLE İSTİŞARE İÇERİSİNDE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’ Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve İl..

Tarım ve hayvancılık adına yapılacak çalışmalar konuşuldu
banner

DİNÇER; ‘’ŞEHRİN TÜM PAYDAŞLARI İLE İSTİŞARE İÇERİSİNDE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve İl Genel Meclis Başkanı Muammer Tüzün Aksaray’da tarım ve hayvancılık alanında hizmet veren Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Her gün binlerce vatandaşla bir araya gelerek, yeni dönem için talep ve önerileri dinlediklerini ifade eden Dinçer; Aksaray Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk ve Yönetimini, Aksaray Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız’ı, Aksaray Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan’ı, Aksaray Süt Üreticileri Birliği Başkanı Esat Zengin’le bir araya gelerek Aksaray’da tarım ve hayvancılığın geliştirilebilmesi adına yapılacak çalışmaları istişare ettiklerini söyledi.

Yapılan ziyaretlerde sivil toplum kuruluşu temsilcilerine 5 yıllık görev süreci içerisinde Aksaray’a alternatif ürün çeşitliliği kazandırmak için yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler veren Dinçer, Aksaray’ın her alanda daha da ileriye taşınması için yeni dönemde de istişareye dayalı yürüttükleri yönetim anlayışının süreceğini belirtti. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası