banner
Gündem

‘Tatilde bol bol kitap okuyun’

AKSARAY’DA 87 BİN ÖĞRENCİ 6 BİN 500 ÖĞRETMEN YARIYIL TATİLİNE MERHABA DEDİ. ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLAN DİNÇER; “YARIYIL TATİLİNDE TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ KİTAP KONAKLARIMIZA VE BİLİM MERKEZİMİZE DAVET EDİYORUZ” Aksaray..

‘Tatilde bol bol kitap okuyun’
banner

AKSARAY’DA 87 BİN ÖĞRENCİ 6 BİN 500 ÖĞRETMEN YARIYIL TATİLİNE MERHABA DEDİ. ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLAN DİNÇER; “YARIYIL TATİLİNDE TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ KİTAP KONAKLARIMIZA VE BİLİM MERKEZİMİZE DAVET EDİYORUZ”

Aksaray genelinde 87 bin öğrenci karnelerini alarak 15 gün sürecek yarıyıl tatiline merhaba dedi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 2023- 2024 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının son gününde Kanber Demir Anadolu Lisesinde öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Karnelerini alan tüm öğrencileri tebrik ederek çocuklara yarıyıl tatillerinde dinlenmelerini ve bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Başkan Dinçer, ilk olarak öğretmenler ile bir araya gelerek, talep ve önerilerini sordu. Daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet edip, karnelerini dağıtan Dinçer, öğrencilere hediyeler verdi.

Dinçer, öğrencilere tatillerin verimli değerlendirmeleri tavsiyesinde bulunarak “Yarıyıl döneminde sizler emeklerinizin karşılığını aldınız. Yarıyıl tatili sizin için dinlenmek, eğlenmek ve kendinize zaman ayırmak adına bir fırsat sunuyor. Ancak aynı zamanda, bu süreci daha anlamlı ve verimli kılmak da sizin elinizde. İşte bu süreci en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için bazı önerilerim olacak. Tatilde bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum” dedi.

Okullarda düzenlediği bayrak törenleri ve çeşitli etkinliklerle öğrencilerin ve öğretmenlerin yıl boyunca yanında olduklarını söyleyen Dinçer, öğrencilere yarıyıl tatilini Aksaray Belediyesine bağlı Kitap Konaklarından ve Bilim Merkezinden en güzel şekilde değerlendirmeleri temennisinde bulundu.

Dinçer, yarıyıl tatilinin daha renkli, daha kültürel ve daha eğlenceli bir hale getirmek adına Aksaray Belediyesi olarak çocuk tiyatroları ve çeşitli aktivite hazırladıklarını ve öğrencilere Bilim Merkezi bünyesinde yapılacak bilim kampına davet etti.

Dinçer, karnelerini alan tüm öğrencileri tebrik ederek eğitim hayatlarında başarılar diledi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası