banner
Asayiş

Tekneyle kaçak av denetimi

Aksaray’da kaçak avcıların peşine düşen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ve Tarım Orman Müdürlüğü ekipleri tekneyle baraj ve göletlerde devriye atarak kaçak avcıların izini sürüyor. Aksaray genelinde bulunan baraj ve göletlerde..

Tekneyle kaçak av denetimi
banner

Aksaray’da kaçak avcıların peşine düşen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ve Tarım Orman Müdürlüğü ekipleri tekneyle baraj ve göletlerde devriye atarak kaçak avcıların izini sürüyor.

Aksaray genelinde bulunan baraj ve göletlerde kaçak ve yasak yöntemler ile avlanmanın engellemesine yönelik çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ekipleri ile Tarım Orman Müdürlüğü ekipleri tekneyle açıldıkları baraj ve göletlerde devriye atarak kaçak avcıların izini sürüyor. Aksaray’ın içme su ihtiyacını karşıladığı Mamasın Barajı başta olmak üzere ilçe, belde ve köylerde bulunan göletlerde görev alan ekipler tekneyle açılıyor. Bir yandan devriye faaliyeti yürüten jandarma ekipleri öte yandan da yasal olmayan yöntemlerle kaçak avcılık yapmak isteyen avcıların suya attığı ağları tespit ederek imha ediyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası