Gündem

Tema Vakfı yönetimi çalışmalarını Vali Kumbuzoğlu’na anlattı

Tema Vakfı Yönetimi Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nu ziyaret etti.  Ziyarete TEMA Vakfı Aksaray İl Temsilcisi Raziye Kayan, Merkez İlçe Sorumlusu Aydın Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sevda Akkurt ve Murat..

Tema Vakfı yönetimi çalışmalarını Vali Kumbuzoğlu’na anlattı
banner

Tema Vakfı Yönetimi Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nu ziyaret etti.  Ziyarete TEMA Vakfı Aksaray İl Temsilcisi Raziye Kayan, Merkez İlçe Sorumlusu Aydın Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sevda Akkurt ve Murat Düzgen ile minik tema öğrencileri katıldı.

Ziyaret sırasında İl Temsilcisi Raziye Kayan, Vali Kumbuzoğlu’na TEMA Vakfı olarak hem ülke genelinde hem de Aksaray’da erozyonla mücadele, ağaçlandırma, eğitim, savunuculuk ve doğal varlıkları koruma faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ayrıca yerelde yürütülen çalışmaların daha etkin ve verimli olabilmesi açısından imkanlar dahilinde uygun bir çalışma ofisinin tahsis edilmesi ile geniş bir ağaçlandırma sahasının kendilerine tahsis edilmesi için destek talebinde bulundular. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası