Gündem

Terminal yolundaki çalışmalar tamamlandı

YAPIMI TAMAMLANAN YOLLARIN ÇİZGİ BOYAMA ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR Aksaray Belediyesi vatandaşlara ve sürücülere güvenli ulaşım imkânı sunmak için yapımı tamamlanan yollarda yol çizgi boyama işlemlerini gerçekleştiriyor. İnsan odaklı çalışmalar yaptıklarını bildiren..

Terminal yolundaki çalışmalar tamamlandı
banner

YAPIMI TAMAMLANAN YOLLARIN ÇİZGİ BOYAMA ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Aksaray Belediyesi vatandaşlara ve sürücülere güvenli ulaşım imkânı sunmak için yapımı tamamlanan yollarda yol çizgi boyama işlemlerini gerçekleştiriyor.

İnsan odaklı çalışmalar yaptıklarını bildiren Aksaray Belediyesi, iklim şartlarının olanaklı hale gelmesiyle birlikte kent tarihinin en kapsamlı alt yapı ve asfalt çalışmasını gerçekleştirdiklerini kaydetti. Yolların yenilenmesi ve mevcut yolların onarım işlerini gerçekleştirerek ulaşımı kolaylaştırdıklarını ifade eden ekipler, yolların güvenli hale gelmesi için yol çizgi boyama ve ‘Yayaya Öncelik Ver’ figürleri yerleştiriyor.

Şehir genelinde boyama çalışması yapan belediye ekipleri, şehirlerarası otobüs terminali yolunda sıcak asfalt serimi ve boyama çalışması yaparak yolun güvenli hale gelmesini sağladı. Terminal yolundaki çalışmalarda şeritlerle yaya geçitleri belirlendi.

Sürücüler ve yayalara güvenli ulaşım imkanı sunmak amacıyla gerçekleştirilen çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Önceliğimiz vatandaşlarımızın güvenliğidir” dedi. Başkan Dinçer, asfalt çalışmaları tamamlanan tüm yollarda yol çizgi çalışması yapıldığını belirtti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL