banner
Esnaf

Tezgâhlar şimdiden rengârenk

Aksaray’da Ramazan Bayramı için sayılı günler kala ikramlık şekerler tezgahlardaki yerini aldı. Bayramın yaklaşmasıyla birlikte rengârenk görüntülere sahip şeker ve çikolatalar yoğun ilgi görmeye başladı. Son yılların en hareketli Ramazan..

Tezgâhlar şimdiden rengârenk
banner

Aksaray’da Ramazan Bayramı için sayılı günler kala ikramlık şekerler tezgahlardaki yerini aldı. Bayramın yaklaşmasıyla birlikte rengârenk görüntülere sahip şeker ve çikolatalar yoğun ilgi görmeye başladı.

Son yılların en hareketli Ramazan ayını geçirdiğini belirten esnaf Turgut Us, şeker fiyatlarının 120 lira ile 450 lira aralığında olduğunu söyledi.

Şuanda yoğun bir talep olduğunu ve hareketliliğin son 3 gün daha da artacağını vurgulayan Us; “Bu yıl müşterilerimizden şekere yoğun bir talep olunca bizde bayrama 15 gün kala şeker, lokum ve çikolatalarımızı getirdik. Tezgâhımızda 150 çeşit şekerimiz var. Eski ve yeni tüm markaların bütün çeşitlerini bulabilirsiniz. Rengarenk şekerlerin fiyatı ise 120 liradan başlayıp 450 liraya kadar çıkıyor. Fiyatların geçen yıla oranla ciddi şekilde artmasına rağmen satışlarımız çok güzel. Bayram şekerlerine talep bu yıl çok erken başladı. Eski bayramları işletme olarak tekrar yaşıyoruz. Bu bayram hareketliliğinden diğer esnaflarımızın da nasibini almasını isteriz. Şeker almaya aileler genelde çocukları ile geliyor. Hem misafirler için hem de çocuklar için şeker, lokum ve çikolata alıp gidiyorlar. İşletme olarak sadece bayramlarda değil yılın 12 ayı şeker satışımız sürüyor. Bizim bir tavsiyemiz var bu arada. Vatandaşlarımızın aman şeker alırken dikkat etsin. Son kullanma tarihine mutlaka baksın” diye konuştu. Foto-Haber: Kamil İPEKLİ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası