Gündem

TOGG, Türkiye’nin en büyük kanyonu Ihlara Vadisi’nde

DİNÇER, ‘TOGG AKSARAY’A, AKSARAY DA TOGG’A ÇOK YAKIŞTI’ Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu tarafından üretilen yerli ve milli ilk aracı olan TOGG’un T10X modeli Aksaray’ın en gözde turistik mekanı Ihlara Vadisi’nde..

TOGG, Türkiye’nin en büyük kanyonu Ihlara Vadisi’nde
banner

DİNÇER, ‘TOGG AKSARAY’A, AKSARAY DA TOGG’A ÇOK YAKIŞTI’

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu tarafından üretilen yerli ve milli ilk aracı olan TOGG’un T10X modeli Aksaray’ın en gözde turistik mekanı Ihlara Vadisi’nde yerli ve yabancı turistlerin ilgisi çekti.

Aksaray Belediyesinin araç envanterine kattığı 68 TOG 068 plakalı TOGG, Aksaray’ın en gözde turistik mekânlarında vatandaşlara tanıtıldı.

İlk olarak Helvadere Göleti ve Hasan Dağı’nda daha sonra Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya’nın gözdesi olarak adlandırılan tarihi ve doğal güzelliklerin buluştuğu Ihlara Vadisi’nin en hâkim noktasına park edilen TOGG, sevgi seli ile karşılandı. Her yıl 600 binin üzerinde yerli yabancı turistin ziyaret ettiği Ihlara Vadisi’nde sergilenen TOGG, yerli halk kadar yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başardı.

Ihlara Vadisini ziyaret gelen turist ve vatandaşlar yerli otomobilin tüm detaylarını inceledi. Vatandaşlar, Türkiye’nin yerli otomobili ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdiler.

DİNÇER, ‘TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLADI’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Türkiye’nin 100 yıllık hayalinin gerçekleştiğini belirtti. Dinçer, TOGG projesiyle Türkiye’nin aydınlık yarınlara kapı aralandığını söyleyerek ‘Türkiye Yüzyılı’nın başladığını ifade etti. Dinçer sosyal medya paylaşımında; “TOGG Aksaray’a, Aksaray da TOGG’a çok yakıştı. Tarihi ve doğal güzelliklerimizin bugünkü misafiri TOGG.  Gururlanmamak elde değil, Rabbim tekerine taş değdirmesin” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası