banner
Gündem

TÖMER öğrencileri iftar sofrasında buluştu

Aksaray Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) öğrencileri iftar sofrasında bir araya geldi. Dünyanın değişik coğrafyalarından Aksaray’a Türkçe öğrenmeye ve üniversite eğitimi almaya gelen öğrenciler Aksaray İl Müftülüğünün..

TÖMER öğrencileri iftar sofrasında buluştu
banner

Aksaray Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) öğrencileri iftar sofrasında bir araya geldi.

Dünyanın değişik coğrafyalarından Aksaray’a Türkçe öğrenmeye ve üniversite eğitimi almaya gelen öğrenciler Aksaray İl Müftülüğünün ev sahipliğinde sıcak ve samimi bir ortamda iftarlarını açtılar. Öğrenciler aile sıcaklığı ortamı yakalayarak, buna dair özlemlerini de gidermiş oldular. İftar yemeğinden sonra uluslararası öğrencilerimize diş kirası olarak çeşitli hediyeler takdim edildi.

İftar programına İl Müftüsü Veysel Işıldar, İl Müftü Yardımcısı Raziye Bozova, TÖMER Müdürü Doç. Dr. Tuncay Türkben, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Yusuf Taşkın, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Ayşe Uysal,  öğretim görevlileri, idari personel ve TÖMER’de Türkçe öğrenimi görmekte olan öğrenciler ile TÖMER’den mezun olan öğrenciler katıldı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası