Asayiş

Trafik denetimleri sürüyor

Aksaray’da Kurban Bayramı’nda polis ve jandarma ekipleri kazaların yaşanmaması için denetimler gerçekleştiriyor. Aksaray’ı çevre illere bağlayan karayollarında denetimler ve trafik güvenliği açısından uygulanan tedbirler artırıldı. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından..

Trafik denetimleri sürüyor
banner

Aksaray’da Kurban Bayramı’nda polis ve jandarma ekipleri kazaların yaşanmaması için denetimler gerçekleştiriyor.

Aksaray’ı çevre illere bağlayan karayollarında denetimler ve trafik güvenliği açısından uygulanan tedbirler artırıldı. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından karayollarında araçlar tek tek durdurularak denetlenirken, sürücülere trafik kuralları hatırlatıldı. Aksaray -Ankara, Konya, Adana ve Nevşehir karayollarında güvenlik güçleri araçları durdurarak kurallar hakkında uyarılarda bulundu.

Denetimleri yerinde inceleyen Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu da sürücü ve yolcularla görüşerek trafik kurallarını anlattı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarının sağlanması maksadıyla drone ile havadan trafik denetimi gerçekleştirdi. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL