Gündem

Tüm birimler kışa hazır

DİNÇER; ‘ALT YAPISIYLA ÜST YAPISIYLA ÖRNEK BİR ŞEHİR OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ’ Aksaray’ın sorunsuz bir kış dönemi geçirmesi için gerekli tüm önlemlerin alındığını bildiren Aksaray Belediyesi, kış hazırlıkları kapsamında Park Bahçe..

Tüm birimler kışa hazır
banner

DİNÇER; ‘ALT YAPISIYLA ÜST YAPISIYLA ÖRNEK BİR ŞEHİR OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ’

Aksaray’ın sorunsuz bir kış dönemi geçirmesi için gerekli tüm önlemlerin alındığını bildiren Aksaray Belediyesi, kış hazırlıkları kapsamında Park Bahçe Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle saha çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir içi kaldırımlarda, orta refüjlerde, park ve bahçelerde ağaçların bakımı ve çim alanlarda kış gübrelemesi yapıyor. Belediyeye ait seralarda ise kış mevsimine uygun çiçekler yetiştiriliyor.

Şehrin alt yapısı için çok önemli yatırımların altına imza attıklarını söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, hali hazırda devam eden ve sona yaklaşılan altyapı çalışmalarının yanı sıra, kışın su baskınlarıyla karşılaşmamak amacıyla cadde ve sokaklardaki yağmur suyu drenaj ızgaraları, mazgallar ile rögarların temizliklerine başladıklarını kaydetti.

Çeşitli açıklamalar yapan Dinçer, ” Şehrin genelinde başlattığımız ve artık tamamlama aşamasına yaklaştığımız alt yapı seferberliğimizin inşallah meyvelerini bu kış döneminde almaya başlayacağız. Üst yapıda verilen hizmetlerin boşa gitmemesi, uzun yıllar kalıcı hizmet sağlayabilmesi için ilk günden bu yana alt yapının önemine dikkat çektik.  Zor ve meşakkatli çalışmamız neredeyse tamamlanma aşamasına geldi. İnşallah alt yapısıyla üst yapısıyla örnek bir şehir olacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası