banner
Siyaset

Tüm kademelerimizle her sorunu çözmek için çalışacağız

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, belde, mahalle başkanları ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. AK Parti İl Genel Meclis Grup toplantısını, ardından Belediye Meclis grup toplantısını gerçekleştiren Aktürk,..

Tüm kademelerimizle her  sorunu çözmek için çalışacağız
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, belde, mahalle başkanları ile istişare ve değerlendirme toplantısı

gerçekleştirdi.

AK Parti İl Genel Meclis Grup toplantısını, ardından Belediye Meclis grup toplantısını gerçekleştiren Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür ile birlikte İl Binasında AK Partili Mahalle ve Belde başkanları ile bir araya geldi. Yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda Aksaray’da yürütülecek çalışmalarla ilgili de istişare ve değerlendirmede bulunuldu.

İstişareler ile birlikte yürütülen çalışmaların ve birlikteliğin önemine işaret eden İl Başkanı Aktürk, halka dokunan ve insanlarla iletişime geçen anlayışın sürdürülmesi noktasında herkese büyük görevlerin düştüğünü vurguladı.

‘AKSARAY’IMIZA HİZMET

ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Belde ve Mahalle Başkanlarına; “Bütün işlerde istişare bize bir emri ilahidir, siz de bu emri ilahinin gereğini yerine getirmek suretiyle inşallah geride bıraktığımız seçimlerde olduğu gibi önümüzdeki yerel seçimlere de daha güçlü, çok daha verimli bir şekilde hazırlanmış olacaksınız” hitabını hatırlatan Aktürk, “Belde ve mahalle teşkilatlarımız Cumhurbaşkanımızın en çok önemsediği teşkilat yapılanmasıdır. Tüm teşkilatlarımız ile birlikte Aksaray’ımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Hep birlikte milletimiz için tüm kademelerimizle sokak sokak, ev ev her sorunu çözmek için çalışacağız. Sizler AK Parti’nin bir parçası olarak vatandaşlarla bire bir iletişim halindesiniz. Teşkilatlarımız ve vatandaşlarımız arasında önemli bir köprü görevi görüyorsunuz. Bugüne kadar gösterdiğiniz gayretler vatandaşlarımıza hizmet olarak döndü. İnşallah bundan sonra da aynı uyum ile Aksaray için güzel işlere imza atacağınıza olan inancım tam. Şehrimiz ve ülkemiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası