Siyaset

‘Türkiye Yüzyılı için durmak yok’

AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, ilçe ,mahalle ve köy ziyaretlerini sürdürüyor. 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Milletvekili Adayı Altınsoy, Sarıkaraca, Yağan, Şeyhler, Cangıllı, Çekiçler,..

‘Türkiye Yüzyılı için durmak yok’
banner

AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, ilçe ,mahalle ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Milletvekili Adayı Altınsoy, Sarıkaraca, Yağan, Şeyhler, Cangıllı, Çekiçler, Gödeler, Fatma Uşağı, Macarlı, Çolaknebi ve Çavdarlı köylerinde muhtar ve vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hiçbir zaman milletten kopmadıklarını dile getiren Altınsoy, “Siyaset yapma sebebimiz olan milletimizle her daim omuz omuza, gönül gönle olduk. Biz seçimden seçime değil her zaman sahadayız” dedi.

14 Mayıs’ın Türkiye’nin şahlanış dönemi olacağını vurgulayan Altınsoy, “Büyük bir kararlılıkla yürüttüğümüz seçim çalışmalarımıza köy ziyaretleri ile devam ediyoruz. Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer, hatır sorulmadık gönül bırakmayacağız. Umutluyuz, inançlıyız Milletimizin güler yüzü, samimiyeti 14 Mayıs’ın habercisidir. İl başkanlığım döneminde zaten tüm köylerimizi, belde ve ilçelerimizi ziyaret etmiştik. Şimdi yeniden kıymetli hemşehrilerimizle bir aradayız. Türkiye Yüzyılında ülkemiz için, şehrimiz için, milletimiz için durmak yok yola devam! 14 Mayıs seçimlerinde tarihi bir oy oranı ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve yol arkadaşlarını yeniden seçmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Köy halkımız ile bir araya gelerek yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları anlatıyoruz. Büyük bir heyecan ve coşkuyla bizleri karşılayan vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası