Gündem

Türkiye yüzyılı maarif modeli toplantıları sürüyor

Türkiye yüzyılı maarif modeli ve yeni müfredatın tanıtımı amacıyla düzenlenen toplantılar, Aksaray genelinde aktif bir şekilde devam ediyor. Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen toplantılar, merkez okulları ve İlçe Millî..

Türkiye yüzyılı maarif modeli toplantıları sürüyor
banner

Türkiye yüzyılı maarif modeli ve yeni müfredatın tanıtımı amacıyla düzenlenen toplantılar, Aksaray genelinde aktif bir şekilde devam ediyor.

Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen toplantılar, merkez okulları ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine bağlı okullarda sürdürülüyor. Toplantılar, yeni öğretim modeli ve müfredatın detaylarının öğretmenlerle paylaşılması ve uygulamaya geçirilmesi amacını taşıyor. Bu kapsamda; Milli Eğitim müdürlüğü birim amirleri, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler toplantılarda görev alarak yeni öğretim modeli ve yeni müfredat hakkında bilgilendirmeler yapıyor.

Yeni eğitim modeli ve müfredatın, öğrencilerin bilgi ve beceri kazanımlarını güçlendirmesi hedefleniyor. Veliler ve diğer eğitim paydaşları da bu sürece aktif olarak dâhil edilerek, toplumun eğitimdeki gelişmelere destek olması amaçlanıyor. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası