banner
Gündem

‘Türkiye Yüzyılı şehirleri olarak hazırız, kararlıyız’

AK Parti’nin “Türkiye Yüzyılı İçin Gerçek Belediyecilik” adıyla hazırladığı Seçim Beyannamesi Tanıtım toplantısı, geçtiğimiz günlerde Ankara’da AK Parti Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından..

‘Türkiye Yüzyılı şehirleri olarak hazırız, kararlıyız’
banner

AK Parti’nin “Türkiye Yüzyılı İçin Gerçek Belediyecilik” adıyla hazırladığı Seçim Beyannamesi Tanıtım toplantısı, geçtiğimiz günlerde Ankara’da AK Parti Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilmişti.

Türkiye’nin merakla beklediği 2024 Yerel Seçimleri AK Parti Seçim Beyannamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tarafından açıklandı.  Toplantıya AK Parti Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İl Genel Meclis Başkanı M. Mehmet Tüzün, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk katılım sağladı.

SEÇİM BEYANNAMESİ 8 ANA BAŞLIKTA TOPLANDI

‘Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Hazırız, Kararlıyız’ diyen Cumhurbaşkanımız Erdoğan, AK Parti yerel yönetim vizyonu, katılımcılık, şeffaflık ve hesap verebilirlik, dirençli şehirler, Türkiye Yüzyılında şehir ve çevre, toplumsal refah öncelikli şehir ekonomileri, duyarlı ve kapsayıcı sosyal belediyecilik, kültür üreten şehirler, hizmet ve eser belediyeciliği olmak üzere 8 ana başlıkta seçim beyannamesini açıkladı.Yerel seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, “Seçim günü olan 31 Mart’a kadar gelmeyene gideceğiz, küskünü barıştıracağız, sevmeyeni sevdireceğiz, her eve iş yerine gireceğiz, kararsızları ikna edeceğiz, zaten gönlünde olduklarımızı unutmayacağız. Siyasetin sokakta yapıldığını unutmayacağız. Seçimin sandıkta kazanıldığını bileceğiz. Sizlerden seçim gününe kadar her anı değerlendirmenizi, seçim günü sandığı da namusumuz olarak görerek sahiplenmenizi istiyorum” dedi.

‘AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ, TÜRKİYE YÜZYILI’NA AKTARAN VİZYONUMUZUN ADIDIR’

İl Başkanı Aktürk ise toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yerel seçim beyannamesinin yer aldığı hitaplarını ilgiyle dinledik. Gerçek Belediyecilik, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan tarafından 1994’te temelleri atılmış, AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte Türkiye’de ve Aksaray’ımızda eser ve hizmet siyaseti ile ortaya koyduğumuz ve bir marka haline gelmiş AK Parti Belediyeciliği, Türkiye Yüzyılı’na aktaran vizyonumuzun adıdır. Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve gerçek belediyecilik anlayışıyla Türkiye Yüzyılı şehirleri olarak hazırız, kararlıyız” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası