Gündem

Türkiye’nin önemli kalemleri okurlarıyla buluşacak

Aksaray Kitap Günleri’nde; konferanslar, imza günleri, yazar buluşmaları, atölye çalışmaları, çok sayıda etkinliğe imza atılarak katılımcılara adeta kitap şöleni yaşatılacak BAŞKAN DİNÇER; “HER GÜNÜ DOLU DOLU GEÇECEK KİTAP GÜNLERİMİZE TÜM..

Türkiye’nin önemli kalemleri okurlarıyla buluşacak
banner

Aksaray Kitap Günleri’nde; konferanslar, imza günleri, yazar buluşmaları, atölye çalışmaları, çok sayıda etkinliğe imza atılarak katılımcılara adeta kitap şöleni yaşatılacak

BAŞKAN DİNÇER; “HER GÜNÜ DOLU DOLU GEÇECEK KİTAP GÜNLERİMİZE TÜM HEMŞEHRİLERİMİ DAVET EDİYORUM”

Bu yıl 5’incisi düzenlenecek kitap günleri 7’den 70’e kitap dostlarını ağırlayacak. Kitapseverlerle yazarlarının buluşacağı kitap günlerinde her gün farklı yazarlar söyleşi programları düzenleyecek. Yazarlar, kitaplarını okurları için imzalayacak.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kitap Günleri ile Aksaray’ın 9 gün boyunca kitapla, edebiyatla ve kültürle anılacağını ifade ederek, Aksaray’dan ve civar şehirlerden binlerce kitapseveri Aksaray’da ağırlamak için sabırsızlandıklarını dile getirdi. Başkan Dinçer sözlerinin devamında “Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi kitapseverler, yine ülkemizin en saygın yazarlarıyla bir araya gelecek. Kitap günlerimize gelen herkes yeni kitaplar keşfetme ve bu kitapları yazarlarına imzalatma fırsatı da bulacak. 29 yazar, şair, sunucu ve 95 yayınevinin katılacağı 5. Kitap günlerimize tüm kitapseverleri davet ediyorum” dedi.

14-22 Ekim tarihleri arasında Pazar pazarı fuar alanında 5 gün boyunca Türkiye’nin önemli kalemlerinin okurlarıyla bir araya geleceği Aksaray Kitap Günleri’nde; konferanslar, imza günleri, yazar buluşmaları, atölye çalışmaları, çok sayıda etkinliğe imza atılarak katılımcılara adeta kitap şöleni yaşatılacak.

Hayati İnanç, Serdar Tuncer, İbrahim Sadri, Dursun Ali Erzincanlı, Kahraman Tazeoğlu gibi yazar dünyasının önde gelen isimlerin yanı sıra birçok yerel yazarda fuarda sahne alacak. 5. Aksaray Kitap Günleri 09.00-20.00 saatleri arasında Pazar pazarı fuar alanında ziyaretçilerini ağırlayacak. Özellikle öğrencilerin yoğun ilgi göstermesi beklenen programda öğrenciler binlerce kitabı tanıma fırsatı elde edecek. Ayrıca kitap günlerine katılan öğrenciler, Aksaray Belediyesince daha önce okullarına dağıtılan kumbaralarında biriken paralar ile kitap alabilecekler. Kitap severler ilk gün Yazarlar Gündoğdu Yıldırım, Sıtkı Aslanhan, Tufan Gündüz, Süleyman Doğan’ın yanı sıra Pija Maskeliler, Karlar ülkesi yıldız taşı gösterileri sahne alacak. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası