Gündem

‘Ufuk Avrupa’ programında yeni iş birlikleri görüşüldü

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ve TÜBİTAK tarafından düzenlenen “Ufuk Avrupa” Programı Gazi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.. Araştırma Üniversiteleri ve Bölgesel Kalkınma Üniversitelerinin bilgilendirildiği etkinliğe Aksaray Üniversitesi (ASÜ) heyeti de katıldı. ASÜ..

‘Ufuk Avrupa’ programında  yeni iş birlikleri görüşüldü
banner

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ve TÜBİTAK tarafından düzenlenen “Ufuk Avrupa” Programı Gazi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.. Araştırma Üniversiteleri ve Bölgesel Kalkınma Üniversitelerinin bilgilendirildiği etkinliğe Aksaray Üniversitesi (ASÜ) heyeti de katıldı.

ASÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Köse, Spor ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. İsmail Bayraklı ve Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörü Doç. Dr. Hüseyin Erdal’ın ASÜ’yü temsil ettiği etkinlikte, ihtisas çalışmalarıyla Ufuk Avrupa programının entegrasyonu görüşüldü. Bilim ve yenilik desteklerinin sağlandığı program ile farklı üniversitelerin daha etkili iş birlikleri kurması amaçlanıyor.

Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş, teknolojik ve bilimsel bakımdan ortaya çıkacak yeni fikirler ve işbirliklerini her zaman kıymetli bulduklarını ifade etti.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası