Gündem

Ulaşım ücretsiz sağlandı

KABRİSTANLIKLARDA VE ŞEHİTLİKTE ZİYARETÇİ YOĞUNLUĞU YAŞANDI Aksaray Belediyesi Ramazan Bayramı dolayısı ile yakınlarının kabrini ziyarete giden vatandaşlara Ervah ve Bedir Muhtar Kabristanlığı girişinde dua kitabı dağıttı. Aksaray Belediyesine ait Ervah,..

Ulaşım ücretsiz sağlandı
banner

KABRİSTANLIKLARDA VE ŞEHİTLİKTE ZİYARETÇİ YOĞUNLUĞU YAŞANDI

Aksaray Belediyesi Ramazan Bayramı dolayısı ile yakınlarının kabrini ziyarete giden vatandaşlara Ervah ve Bedir Muhtar Kabristanlığı girişinde dua kitabı dağıttı. Aksaray Belediyesine ait Ervah, Bedir Muhtar Kabristanlıklarında ve şehitlikte Ramazan Bayramı öncesinde ziyaretçi yoğunluğu yaşandı. Yakınlarını kaybeden vatandaşlar ve şehit yakınları, arife günü mezarlığa gelerek dua etti. Bayram boyunca da devam eden ziyaretlerde ekipler, kabristanlıkların girişinde vatandaşlara dua kitabı hediye etti. Aksaray Belediyesi ekipleri Ramazan Bayramı öncesinde yaşlı, hasta ve engelli vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir şekilde kabir ziyareti yapabilmelerini sağlamak için ücretsiz ulaşım imkanı da sundu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası