Gündem

Ulaşımı rahatlatmak için çalışmalar sürüyor

Belediye ekipleri 150 personel ve 20 iş makinesi ile Alpaslan Türkeş Bulvarındaki yol genişletme ve refüj yenileme çalışmalarına devam ediyor. Alparslan Türkeş Bulvarında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı..

Ulaşımı rahatlatmak için çalışmalar sürüyor
banner

Belediye ekipleri 150 personel ve 20 iş makinesi ile Alpaslan Türkeş Bulvarındaki yol genişletme ve refüj yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Alparslan Türkeş Bulvarında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yol genişletme ve refüj düzenlemeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Dinçer, ulaşım konforunu daha da arttırmaya ve ilerde ihtiyaç duyulabilecek ulaşım altyapısını öngörülü bir şekilde bugünden hayata geçirmeye gayret gösterdiklerini söyledi. Dinçer, “Aksaray’ın önemli bulvarlarından olan Alparslan Türkeş Bulvarı güzergahı şehrin trafik yükünü artıran önemli tesis ve sanayi bölgeleri güzergahında yer alıyor. Ulaşımı rahatlatmak için sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında, gün içerisine yüzlerce aracın geçiş yaptığı Alparslan Türkeş bulvarı üzerinde yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Şu an sıcak asfalt serimini gerçekleştiriyoruz. Arkadaşlarımız şehrimizin trafik yoğunluğu açısından önemli güzergahlarından biri olan Alparslan Türkeş Bulvarında çalışmalarını güvenlik tedbirleri kapsamında, araç trafik yoğunluğunun minimuma indiği gece saatlerinde de sürdürerek kısa süre içerisinde hizmete açacaklar” dedi. (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası