banner
Gündem

Umreye gidecek vatandaşlara seminer

Aksaray İl Müftülüğü, Umre ziyareti için kutsal topraklara gidecek vatandaşlar için seminer düzenledi. 1. Kılıçarslan Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Kutsal toprakların hasretini çeken 185 umre yolcusuna..

Umreye gidecek vatandaşlara seminer
banner

Aksaray İl Müftülüğü, Umre ziyareti için kutsal topraklara gidecek vatandaşlar için seminer düzenledi.

1. Kılıçarslan Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Kutsal toprakların hasretini çeken 185 umre yolcusuna yapılması ve dikkat edilmesi gereken önemli bilgiler aktarıldı.

Konu hakkında açıklama yapan İl Müftüsü Veysel Işıldar, umreye gidecek vatandaşlara yapılması ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirme yapıldığını söyledi. Işıldar, kutsal topraklara gidildiği zaman Allah ve Rasulünün misafiri olunduğunu ifade ederek, çokça zikir, tövbe ve dua edilmesi gerektiğini ifade etti. Işıldar, duaların geri çevrilmeyeceği bir mekâna gidildiğine de dikkat çekti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası