Gündem

Vali Kumbuzoğlu üniversite öğrenci yurdunu ziyaret etti

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığı Aksaray Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret etti. Aksaray Üniversitesinde yüksek öğrenimlerini sürdüren öğrencilerin sorun, ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Vali Kumbuzoğlu iletilen sorunların..

Vali Kumbuzoğlu üniversite öğrenci yurdunu ziyaret etti
banner

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığı Aksaray Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret etti. Aksaray Üniversitesinde yüksek öğrenimlerini sürdüren öğrencilerin sorun, ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Vali Kumbuzoğlu iletilen sorunların çözümü için gerekli çalışmaların hemen başlatılacağını söyledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Yurt Hizmetleri Müdürü Harun Koç, merkez ve ilçeler erkek ve kız yurt müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette yemek sırasına geçen Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu öğrencilerle birlikte akşam yemeği yedi. Yemek masasındaki öğrencilere yemek ve diğer yurt hizmetleri hakkında memnuniyetlerini soran Vali Kumbuzoğlu daha sonra yurdun şark odasında öğrencilerle buluştu.

Söz alan öğrencilerin yurt ve sosyal yaşamda karşılaştıkları sorun, talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali Kumbuzoğlu; ulaşım, internet ve diğer belirtilen sorunların çözümü için çalışmaların hemen başlatılacağını söyledi. İletilen sorunların takibini yapacakların kısa sürede tekrar buluşacaklarını ifade eden Vali Kumbuzoğlu; not aldıkları talep ve ihtiyaçların son durumunu yine öğrencilerle konuşacaklarını aktardı.

Ailelerinin yüksek öğrenimlerini tamamlamaları için kendilerini Aksaray’a gönderdiğini her bir öğrencinin bu şehirde bir emanet gözü ile değerlendirildiğini kaydeden Vali Kumbuzoğlu; bir süre sohbet ettiği öğrencilere: “İlettiğiniz her bir sorunun çözümü ulaşım, internet sıkıntıları ve diğer taleplerinizi tek tek not aldık. Daha önce ziyaret ettiğimiz kız yurdumuzda olduğu gibi erkek yurtlarımızda da belirtilen sorunların çözümünü sağlayacağız. Biz ve ilgili kamu kurumları bu noktada her zaman yanınızdayız. Bizim sizden tek bir isteğimiz var. Bir kişi bile dünyayı yeniden şekillendirebilir. Bu neden siz olmayasınız. Özgüveniniz yerinde olacak. Başarılı olmak için gayret gösterip çalışmanız tek dileğimizdir” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası