banner
Gündem

Vali, sevgi evlerinde sünnet olan çocukların kirvesi oldu

Aksaray’da Sevgi Evlerinde kalan çocuklara Aile ve Sosyal  Hizmetler Bakanlığı  Aksaray İl Müdürlüğü organizesinde Kültür Park Liva Düğün Salonunda toplu sünnet töreni gerçekleştirildi. Sünnet olan çocukların kirvesi olan Kumbuzoğlu, çocuklara..

Vali, sevgi evlerinde sünnet olan çocukların kirvesi oldu
banner

Aksaray’da Sevgi Evlerinde kalan çocuklara Aile ve Sosyal  Hizmetler Bakanlığı  Aksaray İl Müdürlüğü organizesinde Kültür Park Liva Düğün Salonunda toplu sünnet töreni gerçekleştirildi. Sünnet olan çocukların kirvesi olan Kumbuzoğlu, çocuklara protokol araçları ile şehir turu attırdı.

Aksaray’ın en güzel ve görkemli sünnet törenlerinden birine şahitlik ettiğini söyleyen Kumbuzoğlu, katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti.

Kumbuzoğlu, “6 evladımızın bu gün sünnet merasimlerini yapıyoruz. Erkekliğe ilk adımı attılar. Çocuklarımız ve gençlerimiz bizlere emanet.Onlar bizim göz bebeğimiz. Onları sevgili ile yetiştirmek bağrımıza basmak devletimizin asli görevidir. Çocuklarımızbu gün nasıl gülüyorsa ömür boyu da böyle gülsünler. Onların yüzü güldüğü zaman bizimde yüzümüz gülecek. Onların gözlerinden bir damla yaş akmasını asla kabul edemeyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde inşallah gençlerimize, çocuklarımıza, yaşlılarımıza her kesime devletin bu sıcaklığını göstermeye devam edeceğiz” dedi. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası