Gündem

‘Vatandaşlarımızın seslerine kulak vereceğiz’

AK PARTİ’NİN “YÜZ YÜZE 100 GÜN” PROGRAMI AKSARAY’DA BAŞLADI AK Parti Aksaray İl Başkanlığının ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programı kapsamında AK Parti Aksaray teşkilatı vatandaşlarla bir araya geldi. Programa: Aksaray..

‘Vatandaşlarımızın seslerine kulak vereceğiz’
banner

AK PARTİ’NİN “YÜZ YÜZE 100 GÜN” PROGRAMI AKSARAY’DA BAŞLADI

AK Parti Aksaray İl Başkanlığının ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programı kapsamında AK Parti Aksaray teşkilatı vatandaşlarla bir araya geldi.

Programa: Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, İGM üyeleri, il, ilçe, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İl merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti heyeti, Semt Pazarları ve Mahallerde vatandaşlarla sohbet etti. Heyet, engelli, gazi, şehit yakınları ve hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

‘AKSARAY OLARAK EN

İYİ DESTEĞİ VERECEĞİZ’

Yaz boyunca 100 gün aralıksız devam edecek etkinliklerin gün gün itinayla planlandığını aktaran Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aksaray’ımızın gezilmemiş sokağı, girilmemiş mahallesi kalmayacak. AK Parti’mizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da en güzel sonucu alması için Aksaray olarak en iyi desteği vereceğiz. Türkiye’nin yükselişine 2023’te de katkı sunabilmek için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Program kapsamında Aksaray’ın dört bir yanında vatandaşların sorunlarının ve önerilerinin dinleneceğini dile getiren Altınsoy, AK Parti’nin 20 yıldır bunu bir gelenek haline getirdiğinin altını çizerek, şöyle devam etti: “Bu 100 gün içerisinde 20 yıldır yaptığımız hizmetleri hem Aksaray ile ilgili hem Türkiye’mizle ilgili hem dış politikayla hem iç politikayla hem ekonomide hem sağlıkta ve tüm alanlarda yapılmış işlemler ve hizmetleri vatandaşlarımızla paylaşırken daha da önemlisi hemşerilerimizi dinleyeceğiz, seslerine kulak vereceğiz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL