Siyaset

Yaldır, yemin sonrası soluğu şehitlikte aldı

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Mecliste milletvekili yeminini etmesinin ardından ilk ziyaretini Aksaray Şehitliği’ne ve Ülkücü Şehit Şevki Demir’in kabrine yaptı. Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yaldır; “Aziz milletimiz ve..

Yaldır, yemin sonrası  soluğu şehitlikte aldı
banner

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Mecliste milletvekili yeminini etmesinin ardından ilk ziyaretini Aksaray Şehitliği’ne ve Ülkücü Şehit Şevki Demir’in kabrine yaptı.

Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yaldır; “Aziz milletimiz ve Aksaray için Gazi Meclisimizde milletvekili yeminimizi ettikten sonra ilk ziyaretimizi Aksaray Şehitliği’ne ve Ülkücü Şehidimiz Şevki Demir’in kabrine yapıp şehitlerimizin aziz ruhuna dua ettik. Milletimiz için, Aksaray’ımız için durmadan, yorulmadan çalışacağız. Haydi Bismillah…” dedi.

Türk Milleti’nin bu vatan toprağını kanlarıyla sulayan aziz şehitlerine borçlu olduğunu söyleyen Yaldır; “Bugün bizler siz kıymetli milletimizin vekili olabiliyorsak bunu ‘Türkiye’miz var olsun’ diye sönen birer ateş olan aziz şehitlerimize borçluyuz. Biz onlara olan borcumuzu, Türkiye’yi bir cennet bahçesine çevirerek ödeyeceğiz.  Onlar, oğuldu, eşti, babaydı, dosttu, sevgiliydi, kardeşti. Onlar, sen rahat uyu diye canını ortaya koyan, Türkiye var olsun diye sönen birer ateşti. Geride, vatan sağ olsun diyen babalar var. Geride, evlat hasretiyle yanan analar var. Geride, sevdiklerini kaybetmiş eşler, nişanlılar, sevgililer var. Geride, bir daha babasını göremeyecek evlatlar var. Ülkemizin bağımsızlığı ve milletimizin huzuru için canından vazgeçen bütün şehitlerimiz ile hayatını kaybeden gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yâd ediyorum, hayatta olan gazilerimize uzun ömürler diliyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası