Gündem

Yamaç paraşütüne katılan sporculara KADES anlatıldı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, ‘Aile içi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eylem Planı’ kapsamında, her türlü şiddetin önlenmesi amacıyla eğitim, bilgilendirme ve farkındalık faaliyetleri devam ediyor.Bu kapsamda; Aksaray Valiliği koordinesinde..

Yamaç paraşütüne katılan sporculara KADES anlatıldı
banner

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, ‘Aile içi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eylem Planı’ kapsamında, her türlü şiddetin önlenmesi amacıyla eğitim, bilgilendirme ve farkındalık faaliyetleri devam ediyor.Bu kapsamda; Aksaray Valiliği koordinesinde Hasan Dağı’nda düzenlenen ‘Yamaç Paraşütü Mesafe Dünya Şampiyonasında’ İçişleri Bakanlığının “Kadına El Kal-Ka-Maz” mottosu çerçevesinde şampiyonaya katılan sporcularla birlikte ‘KADINA EL KAL-KA-MAZ’ pankartı açıldığı belirtildi. Ayrıca, şampiyonaya katılanlara tercüman aracılığıyla KADES uygulaması hakkında bilgilendirme yapıldığı aktarıldı. Yapılan açıklamada; “Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında bilgilendirme, bilinçlendirme ve farkındalık faaliyetlerimize aralıksız devam edilecektir” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası