Gündem

Yangında zarar gören aile için çalışma başlatıldı

Aksaray’ın Sultanhanı İlçesinde çıkan yangında ev eşyaları kullanılmaz hale gelen 5 çocuklu ailenin ihtiyaçları gideriliyor. Yangın nedeniyle başlatılan incelemenin ardından Sultanhanı İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Düzgün ailesi..

Yangında zarar gören aile için çalışma başlatıldı
banner

Aksaray’ın Sultanhanı İlçesinde çıkan yangında ev eşyaları kullanılmaz hale gelen 5 çocuklu ailenin ihtiyaçları gideriliyor.

Yangın nedeniyle başlatılan incelemenin ardından Sultanhanı İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Düzgün ailesi ile görüşerek ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışma başlattı. Yangının ardından ailenin temel ihtiyaçları karşılanarak, okula başlayacak çocuklar için giysi ve kırtasiye yardımında bulunuldu.

Sultanhanı İlçesi Tepeköy mevkiinde Hacı Düzgün’e ait evde çıkan yangının ardından İlçe Belediye Başkanlığı da ailenin barınma ihtiyacının giderilmesi için gerekli çalışmaların hemen başlatılacağını açıkladı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası