Gündem

‘Yaraları hep birlikte saracağız’

ŞEHİT AİLELERİ VALİ KONUTUNDA AĞIRLANDI Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile şehit yakınlarını vali konutunda ağırladı. Aksaraylı şehitlerin aileleri ile yakın zamanda kentte yaşanan sel afetinde hayatını..

‘Yaraları hep birlikte saracağız’
banner

ŞEHİT AİLELERİ VALİ KONUTUNDA AĞIRLANDI

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile şehit yakınlarını vali konutunda ağırladı.

Aksaraylı şehitlerin aileleri ile yakın zamanda kentte yaşanan sel afetinde hayatını kaybeden Asel bebeğin annesinin de bulunduğu heyeti Vali konutunda misafir eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nun eşi Canan Kumbuzoğlu misafirleri ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti.

Şehitlerin anne, eş ve çocuklarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Canan Kumbuzoğlu tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Yakın zamanda Aksaray’da yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden Asel bebeğin annesine sabır dileyen Kumbuzoğlu yaraları hep birlikte saracaklarını kaydetti.

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile şehit aileleri ile her zaman beraber olacaklarını belirterek devletin ve milletin aziz şehitlerini her zaman minnet ve rahmetle andığını, emanetleri ailelerinin her zaman yanında olduğunu belirtti. Şehit ailelerinin karşılaştıkları sorunlarının çözümü için her zaman hazır olduklarını ifade eden Vali Kumbuzoğlu eşi ile birlikte şehitlerin emaneti ailelerini kendi canlarından aziz olduğunu her zaman ziyaret edip hasbihal etmeye devam edeceklerini kaydetti.

Vali konutunda misafir edilen şehit yakınların kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakaları nedeniyle Vali Kumbuzoğlu ile eşi Canan Kumbuzoğlu’na teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası