Gündem

‘Yaşlılarımız hayatımızın en kıymetli hazinelerindendir’

belediye başkanı dr. evren dinçer”in eşi merve dinçer, huzur evinde yaşayan vatandaşları ziyaret etti. huzur evinde yaşayan yaşlılarla tek tek sohbet eden merve dinçer”e akmek”de eğitim veren öğreticiler eşlik etti…

‘Yaşlılarımız hayatımızın en  kıymetli hazinelerindendir’
banner

belediye başkanı dr. evren dinçer”in eşi merve dinçer, huzur evinde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.

huzur evinde yaşayan yaşlılarla tek tek sohbet eden merve dinçer”e akmek”de eğitim veren öğreticiler eşlik etti. toplumun her kesiminden vatandaşlarla çeşitli programlar vesilesi ile bir araya gelen merve dinçer yaşlılar hakkında huzur evi yetkililerinden bilgi aldı. 

huzur evinde yaşlılara hediye takdiminde bulunan dinçer, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “yaşlılarımız, milli ve manevi değerlerimizi yaşatan ve bu değerleri gelecek nesillere aktarmada köprü görevi üstlenen, toplumsal hayatımızın en kıymetli hazinelerindendir.  tecrübelerinden istifade ettiğimiz, kendilerini kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz, bizlere her konuda yol gösteren değerli büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet; hiç şüphesiz, genç nesillere örnek teşkil edecek bir davranış olarak toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır.”(haber bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL