Spor

Yaz spor okulu başladı

Aksaray Belediyesinin her yıl düzenlediği yaz spor okulları bu yıl yaklaşık 800 öğrencinin katılımıyla başladı. TOKİ Genç Osman Tesisi ve Nakkaş Spor Tesisinde, futbol ve kort tenisi branşında başlayan eğitimlere..

Yaz spor okulu başladı
banner

Aksaray Belediyesinin her yıl düzenlediği yaz spor okulları bu yıl yaklaşık 800 öğrencinin katılımıyla başladı.

TOKİ Genç Osman Tesisi ve Nakkaş Spor Tesisinde, futbol ve kort tenisi branşında başlayan eğitimlere uzman antrenörler eşlik ediyor. Aksaray Belediyesi, çocukların sabırsızlıkla beklediği yaz tatilinde spor yapmalarına olanak sağlayan yaz spor okulu bu yılda TOKİ Genç Osman Tesisi ve Nakkaş Spor Tesisinde başladı.

Çocukların spor yaparak bedensel ve zihinsel gelişimi başta olmak üzere sosyalleşmelerine katkı sunan yaz spor okullarına 8-13 yaş aralığında çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Genç Osman ve Nakkaş Spor Tesislerinde futbol ve kort tenisi branşlarında başlayan eğitimler farklı yaş gruplarına göre haftanın 5 günü devam ediyor.

KATILIM HER YIL ARTIYOR

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaz spor okulunun çocuk ve gençlerin hizmetinde olduğunu söyledi. Yaz spor okulunda çocukların tatillerini sporla dolu dolu geçirerek yeni arkadaşlıklar kurduğunu ve sosyalleştiğini belirten Dinçer, “Yaz spor okulumuza katılım her yıl artıyor. Her yaz döneminde daha çok sayıda çocuklarımız sporla tanışıyor, yeni şeyler öğreniyorlar. Yaz spor okullarına ilgi çok yoğun ve her yıl artarak devam ediyor. Çocuklarımıza sporla geçen bir yaz tatili diliyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası