banner
Gündem

Yeni dönem için akademik ve fiziki hazırlıklar sürüyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde kampüs genelinde yürütülen akademik ve fiziki hazırlıkların, belirlenen program dâhilinde devam ettiğini söyledi. ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel..

Yeni dönem için akademik ve fiziki hazırlıklar sürüyor
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde kampüs genelinde yürütülen akademik ve fiziki hazırlıkların, belirlenen program dâhilinde devam ettiğini söyledi.

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Abdullah Ceylan ve beraberindeki heyet, Rektör Şahin’i ziyaret etti. 2022-2023 dönemini başarılı şekilde tamamladıklarını ve yeni sezon hazırlıklarının başladığını söyleyen ASÜ Rektörü, hazırlıkların iki boyutu olduğunu belirtti. Bir yandan yeni bölüm ve programlar açma, var olan programları geliştirme, proje üretimi gibi akademik çalışmaların yapıldığını diğer yandan fiziki bakımdan ihtiyaç duyulan alt ve üstyapı çalışmalarının tamamlandığını dile getiren Şahin, tüm çalışmaları en kısa sürede tamamlamak istediklerinin altını çizdi. Ziyarete, ÖNDER Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Taha Tavman, Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Akbaş, ÖNDER İl Başkanı Yılmaz Akbulut, Başkan Yardımcısı Salih Özdemir, Aksaray Eğitime Destek Platformu Başkanı Kuddusi Bakar, Aksaray Birlik Vakfı Başkanı Muhammed Sarı ve Türkiye’nin Önderleri Proje Koordinatörü Recep Yeşilkaya katıldı.

Şahin, ziyaretleri münasebetiyle ÖNDER Genel Başkanı Ceylan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası