banner
Gündem

‘Yeni dönemde şehrimize büyükşehir ölçeğinde projeler kazandıracağız’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ziyaret ettiği vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını bildirdi. Görev süreci boyunca vatandaşlarla sürekli bir araya gelmek için birçok program düzenlediklerini söyleyen Başkan Dinçer, aile buluşmaları ve..

‘Yeni dönemde şehrimize büyükşehir ölçeğinde projeler kazandıracağız’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ziyaret ettiği vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını bildirdi.

Görev süreci boyunca vatandaşlarla sürekli bir araya gelmek için birçok program düzenlediklerini söyleyen Başkan Dinçer, aile buluşmaları ve esnaf buluşmaları ile vatandaşların yeni dönem için görüş ve önerilerini aldıklarını aktardı.

‘DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ’

Vatandaşlara yaptıkları tüm ziyaretlerde sıcak ve samimi bir şekilde karşılandıklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Görev sürecimiz boyunca olduğu gibi seçim öncesinde de şehrimizin 48 mahallesinde, cadde ve sokaklarında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Yeni dönem için talep ve önerilerini dinliyoruz. Şehrimizin her noktasındaki belediyecilik hizmetleri hakkında da görüşleri dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere olan güvenini boşa çıkartmamak için daha fazla çalışacağız. Gittiğimiz yerlerde güler yüz ve memnuniyetle karşılanıyoruz. Biz biliyoruz ki şehrimizin insanı âli cenaptır. Bu bizlere enerji veriyor. Vatandaşlarımızın heyecanı ve verdiği güçle yeni dönemde daha çok proje üreterek şehrimize büyükşehir ölçeğinde projeler kazandıracağız” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası