banner
Eğitim

‘Yeni müfredatın tanıtılması önemli’

İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Kazıcıktol ve İsmailağatolu İlkokullarını ziyaret etti. Ziyaret kapsamında öğrencilerle yakından ilgilenen Alpaslan, idareci ve öğretmenlerle de samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli..

‘Yeni müfredatın tanıtılması önemli’
banner

İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Kazıcıktol ve İsmailağatolu İlkokullarını ziyaret etti. Ziyaret kapsamında öğrencilerle yakından ilgilenen Alpaslan, idareci ve öğretmenlerle de samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Öğretim Programı ve yeni müfredatın tanıtılması ve yaygınlaştırılmasının önemi üzerinde duran Alpaslan,  yeni müfredatın, öğrencilerin bireysel gelişimlerine ve eğitimde daha aktif rol almalarına yönelik önemli katkılar sağlayacağını vurguladı. Alpaslan, okullarda çeşitli incelemelerde bulunarak, eğitim süreçlerine dair talep ve ihtiyaçlar hakkında detaylı bilgi aldı. İdareci ve öğretmenlerle yaptığı görüşmelerde, okulların ihtiyaçlarının karşılanması ve eğitim kalitesinin artırılması yönünde atılacak adımlar üzerine de fikir alışverişinde bulunan Alpaslan, özverili çalışmaları için idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası