Gündem

Yeni projeler komşu üniversitelerin bağını güçlendiriyor

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Her iki şehrin ve dolayısıyla her iki üniversitenin..

Yeni projeler komşu üniversitelerin bağını güçlendiriyor
banner

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Her iki şehrin ve dolayısıyla her iki üniversitenin komşu olduğunu söyleyen ASÜ Rektörü Arıbaş, coğrafi ve kültürel yakınlığın pek çok önemli avantajı beraberinde getirdiğini söyledi. Öteden beri her iki kurumun eğitimden araştırmaya, sosyal ve kültürel etkinliklerden bilimsel faaliyetlere kadar geniş bir alanda iş birliği içinde çalıştığını dile getiren Rektör Arıbaş, “Bu çalışmalar artan bir ivmeyle devam edecek. İnşallah el birliği içinde yeni projeler üretip, bağları daha da güçlendireceğiz. Sayın Rektörümüze nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Sayın Rektörümüzde kısa zaman önce göreve başladılar. Biz de kendilerine yeni vazifelerinde üstün başarılar diliyoruz” dedi.

Gerçekleşen ziyaret, her iki üniversitenin şu ana değin yaptığı çalışmalar ile kısa ve orta vadede planladıkları çalışmaların istişaresiyle tamamlandı.  (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası