banner
Gündem

Yeni Sanayi Sağlık Merkezi inşaat çalışmaları başladı

Türkiye’nin örnek sanayi siteleri arasında gösterilen ASTİM’de sanayi esnafının birinci basamak sağlık hizmetine daha kolay ulaşabilmesi için planlanan Yeni Sanayi Sağlık Merkezi inşaatı başladı. Projenin tamamlanmasıyla sanayi sitesinin önemli bir..

Yeni Sanayi Sağlık Merkezi inşaat çalışmaları başladı
banner

Türkiye’nin örnek sanayi siteleri arasında gösterilen ASTİM’de sanayi esnafının birinci basamak sağlık hizmetine daha kolay ulaşabilmesi için planlanan Yeni Sanayi Sağlık Merkezi inşaatı başladı. Projenin tamamlanmasıyla sanayi sitesinin önemli bir eksikliği daha çözüme kavuşturulmuş olacak.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yeni sanayi ziyaretinde esnafları dinlemiş, onların talebi üzerine sanayi sitesine Aile Sağlığı Merkezi yapılması sözünü vermişti. Aksaray Belediyesi ve TOKİ iş birliğinde tamamlanan Aksaray Yeni Sanayi Sitesi’nin Türkiye’de örnek sanayi siteleri arasında gösterildiğini belirten Belediye Başkan Dr. Evren Dinçer, inşaat çalışmaları başlayan Yeni Sanayi Sağlık Merkezi hakkında ““Bir şehir sanayisi ile büyür ve gelişir. Sanayi sitemiz, şehir ekonomisine doğrudan etki eden istihdama ve üretime katkı sağlayan en önemli halkalardan bir tanesi. Burada esnaflarımız, imalat sanayi ve üretim sektörü olmak üzere birçok alanda hizmet üretiyor. Aksaray’ımız sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve bizde şehrimize en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz. Aksaray Belediyesi olarak daha öncede olduğu gibi sanayi sitemizde birçok talebi karşıladık. Sanayi sitesine yapılacak Aile Sağlığı Merkezi projesinin tamamlandığında, Sanayi esnafımızın yer aldığı bu bölgede herkesin kolaylıkla sağlık hizmeti alabileceği bir sağlık tesisini önümüzdeki çok kısa zaman içerisinde inşallah tamamlayıp hizmete açmayı planlıyoruz. Şehrimize ve sanayi sitemize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası