banner
Gündem

‘Yeni Sanayi Sitesi örnek gösterilen sanayiler arasında’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER SANAYİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmalarını Yeni Sanayi Sitesi’nde (ASTİM) sürdürdü. Sanayi esnaflarının görüş ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Dinçer,..

‘Yeni Sanayi Sitesi örnek gösterilen sanayiler arasında’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER SANAYİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmalarını Yeni Sanayi Sitesi’nde (ASTİM) sürdürdü. Sanayi esnaflarının görüş ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Dinçer, esnaflara hayırlı kazançlar diledi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, beraberindeki AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, belediye meclis üyeleri ve parti teşkilat mensupları ile Yeni Sanayi Sitesindeki esnafları ziyaret etti.

‘ŞEHRİMİZ MODERN BİR SANAYİ SİTESİNE KAVUŞTU’

Ziyarette, sanayi esnafının sıcak ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Dinçer, esnafların istek ve taleplerini dinledi. Yeni Sanayi Sitesinin Türkiye’de örnek sanayiler arasında yer aldığını belirten Başkan Dinçer, “Belediyemiz ve TOKİ işbirliğinde şehrimiz modern bir sanayi sitesine kavuştu. Sanayimiz pırıl pırıl oldu. Esnaflarımız, yeni işyerlerinde üretim yaparken istihdama ve şehrimizin kalkınmasına katkı sunuyorlar” dedi.

Sanayi esnafları Başkan Dinçer’in ziyaretinden memnuniyetlerini dile getirdiler. İşyerlerinden memnun olduklarını ifade eden esnaflar, sanayi sitesi ana caddesinde yenilenen asfalt yol için Başkan Dinçer’e ayrıca teşekkür ettiler.  Sanayi sitesinde esnaflarla sohbet eden Başkan Dinçer, “Bizleri gönül sıcaklığı ile karşılayan esnaflarımıza teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın görüşlerini her zaman önemsiyoruz. Esnaf ve sanatkârlarımızın taleplerine çözümler üretmek için her zaman işbirliği içerisindeyiz” mesajı verdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası