Spor

Yeni sezonda 4 takım isim değiştirdi

Aksaray amatör kümede 2023-2024 Sezonu öncesinde Lig’de mücadele edecek dört kulüp isim değişikliğine gitti ve 4 kulübün yeni isimleri TFF tarafından onaylandı. Geçen sezon Kurtuluş Bahçelispor olarak ligde yer alan..

Yeni sezonda 4  takım isim değiştirdi
banner

Aksaray amatör kümede 2023-2024 Sezonu öncesinde Lig’de mücadele edecek dört kulüp isim değişikliğine gitti ve 4 kulübün yeni isimleri TFF tarafından onaylandı.

Geçen sezon Kurtuluş Bahçelispor olarak ligde yer alan takım yeni sezonda  adını Osmanlı 1453 Spor Kulübü olarak değiştirdi. Kulübün renkleri sarı-siyah olarak devam etti. Kulüp Başkanı’da Şeref Konaç oldu. Geçen yıl ligde alt yapı kategorilerinde lige katılan Topakkayaspor’da isim değişikliğine giderek Aksaray 68 Spor Kulübü olarak lige katıldı. Renkleri ise siyah beyaz oldu. Kulüp Başkanı’da Muhammet Karadeniz Gençlikspor’da yeni sezonda adını Aksaray Osmanlıspor Kulübü olarak değiştirdi. Renklerinde değişikliğe gitmeyen kulüp sarı-siyah renklerle devam etti. Kulüp Başkanı’da Ali Şahin oldu.

Amatör ligde geçen yıl sahne alan kasaba ekibi Ihlara Gençlikspor’da yeni sezonda adını Ihlara Vadisi (Valley) Spor Kulübü olarak değiştirdi. Renkleri kırmızı beyaz olarak devam eden kulübün başkanı da Mehmet Köksal oldu. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası