Gündem

Yeni yüzüyle Hasan Dağı

Aksaray Belediyesi tarafından yeniden revize edilerek daha nezih bir görünüm kazandırılan ve işlevselliği artırılan Hasan Dağı piknik ve mesire alanı yeni yüzüyle misafirlerini ağırlamaya başladı. Vatandaşların aileleri ile birlikte piknik..

Yeni yüzüyle Hasan Dağı
banner

Aksaray Belediyesi tarafından yeniden revize edilerek daha nezih bir görünüm kazandırılan ve işlevselliği artırılan Hasan Dağı piknik ve mesire alanı yeni yüzüyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

Vatandaşların aileleri ile birlikte piknik yapabilecekleri, doğa ile iç içe olan Hasan Dağı piknik ve mesire alanında çalışmalar tamamlandı. Aksaray’ın simge coğrafi noktalarından biri olan Hasan Dağı piknikçilerin bu yazda en sık uğrak noktalarından biri olmaya aday. Doğal güzelliklerinin yanı sıra sosyal donatı alanlarında yapılan yenileme çalışmalarıyla nezih bir alana kavuşan Hasan Dağı piknik ve mesire alanı kafeterya, halı saha, karavan park ve çocuk oyun alanlarıyla 7’den 77’ye misafirlerini ağırlamaya başladı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Şehrimizin doğal güzelliklerinden en iyi şekilde istifade etmek için yeniden revize ettiğimiz Hasan Dağı piknik ve mesire alanında yaptığımız yenileme çalışmalarımız sona erdi. Güzel bir görünüm kazandırdığımız ve işlevselliğini artırdığımız bu alanda hemşerilerimiz Hasan Dağı’nın serin havasında yeşillikler içerisinde aileleri ile birlikte hoş vakit geçirebilecekler. İnşallah yaptığımız bu iyileştirme çalışmalarının ardından vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve temiz ortamlarda pikniklerini gönül rahatlığı ile yapmalarına olanak sağlayacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası