Gündem

Yeşil bir doğa, yeşil bir Aksaray için çalışmalarımız sürecek

Tema Vakfı 2023 Saha Koordinasyon Toplantısı’na katılan TEMA Aksaray İl Temsilcisi Raziye Kayan ve Aksaray Merkez İlçe Sorumlusu Aydın Koçak toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Aksaray Belediyesi ve İl Kültür ve..

Yeşil bir doğa, yeşil bir Aksaray için çalışmalarımız sürecek
banner

Tema Vakfı 2023 Saha Koordinasyon Toplantısı’na katılan TEMA Aksaray İl Temsilcisi Raziye Kayan ve Aksaray Merkez İlçe Sorumlusu Aydın Koçak toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Aksaray Belediyesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden aldıkları destek ile toplantıda ‘Aksaray Standı kurduklarını ve şehrin tanıtım çalışmalarına katkı sağladıklarını ifade eden Kayan; “Oyuncu ve Tema Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Yiğit Özşener’in sunumuyla daha da şenlenen ve yeşeren umutlar, 4 gün boyunca birbirinden değerli konuk ve konularla daha da büyüdü. Ülkemizin geleceği için bilgiler edinen ve umutlar yeşerten TEMA Aksaray ekibimiz büyük bir güç ile ilimize döndü ve  gelecek yıl için bu enerjinin daha verimli çalışmalarla Aksaray’a katkı olarak döneceği haberini siz değerli hemşehrilerimize iletiyoruz. Aksaray’ımızın da bu anlamda tanıtımını yaptık. Yeşil bir doğa, yeşil bir Aksaray için var gücümüzle çalışacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası