Gündem

Yol ve ulaşım çalışmaları aralıksız devam ediyor

DİNÇER; ‘YENİ YOLLAR AÇARAK PLANLI BÜYÜMENİN ÖNÜNÜ AÇIYORUZ’ Aksaray Belediyesi her geçen gün büyüyen ve nüfusunu her yıl önemli bir oranda artıran şehirde konutlaşma alanlarının artmasıyla birlikte doğan yol ihtiyacının..

Yol ve ulaşım çalışmaları aralıksız devam ediyor
banner

DİNÇER; ‘YENİ YOLLAR AÇARAK PLANLI BÜYÜMENİN ÖNÜNÜ AÇIYORUZ’

Aksaray Belediyesi her geçen gün büyüyen ve nüfusunu her yıl önemli bir oranda artıran şehirde konutlaşma alanlarının artmasıyla birlikte doğan yol ihtiyacının karşılanması, kentin yol ve ulaşım imkanlarını geliştirmek amacıyla yeni yol açma çalışmaları yapıyor.

Bu kapsamda Somuncu Baba Mahallesinde 8 adet metruk yapının yıkımı gerçekleştirirken, 6035, 6029, 4017 numaralı sokaklarda yol açma çalışması başlatıldı.(Haber Bülteni)

Belediye Başkanı Dr. Başkan Dinçer, “Vatandaşların yol sıkıntısını gidermek, rahat ulaşım imkânı sağlamak için fen işleri ekiplerimizle yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Yeni yol konusunda gerçekten iyi bir aşama kat ettiğimizi düşünüyorum ve bu doğrultuda çalışmalarımızı da aksatmadan sürdürüyoruz. Yeni yollar açarak planlı büyümenin önünü açıyoruz. Ekiplerimiz sahada çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürecek. Aksaray’ın kalkınması için yeni ve güzel yolların önemli olduğunu bilerek çalışıyoruz. Hazırlanan plan doğrultusunda bütün mahallelerde ihtiyaç duyulan eksiklerin giderilmesi için çalışmalarımız aralıksız devam edecek” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası